Nowy numer 46/2018 Archiwum

Stanęli pod krzyżem przejdź do galerii

Otwierać się z ufnością na miłość Boga, którą On chce nas nieustannie obdarzać.

Od lat 28 września, czyli w dniu beatyfikacji ks. Michała Sopoćko - spowiednika św. s. Faustyny - czciciele Bożego Miłosierdzia wychodzą na ulice, by wśród tłumu odmówić koronkę. W Kwidzynie do akcji „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata” przyłączyła się parafia Bożego Miłosierdzia.

We wspólną modlitwę włączyły się m.in. osoby tworzące Żywy Różaniec, działające w parafialnym Caritas, Neokatechumenat. Licznie przybyła również młodzież. 

Mieszkańcy Kwidzyna spotkali się na ulicy Wybickiego przy krzyżu misyjnym. Przyszli, by otwierać się z ufnością na miłość Boga, którą On chce nas nieustannie obdarzać. Do wspólnej modlitwy zaprosili kapłani z parafii Miłosierdzia Bożego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy