Nowy numer 14/2020 Archiwum

Zaproszenie do wspólnej modlitwy

Dla tych, co nie będą mogli pojechać na Jasną Górę.

15 października na Jasnej Górze odbędzie się „Wielka Pokuta”. Nie każdy z nas będzie mógł tego dnia pojechać do Częstochowy. W duchowej łączności z osobami zgromadzonymi na Jasnej Górze trwać na modlitwie będą osoby z naszej diecezji.

W sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Elblągu od 8.30 do 18.00 trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 11 odprawiona zostanie Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo maryjne (Różaniec).

O godz. 15 odbędzie się nabożeństwo do miłosierdzia Bożego wraz z czuwaniem pokutnym, a o godz. 18 - Msza św. i wieczór fatimski (Różaniec).

Natomiast kapłani z parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie zapraszają na sobotę na specjalne nabożeństwo przed Mszą św. połączone z Różańcem. Rozpoczęcie o 17.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama