Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nawet epizod to frajda

Reżyser tuż po seansie pierwsze podziękowanie skierował do Pana Boga.

9 listopada w Warszawie odbyła się premiera filmu Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. W filmie wystąpił m.in. ks. Waldemar Maliszewski, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Morągu, dziekan dekanatu morąskiego. Tuż po pokazie przyznał, że zobaczyć siebie na dużym ekranie to niepowtarzalne wrażenie – po prostu fajna przygoda.

– Premiera zgromadziła bardzo dużo ludzi. W tym samym czasie film był wyświetlany w pięciu dużych salach. W sali głównej była prezentacja aktorów, podziękowania – wspomina ks. Waldemar. – W czasie premiery uderzyło mnie wystąpienie Patryka Vegi. Pierwsze podziękowanie skierował do Pana Boga. Powiedział, że gdyby nie Boża Opatrzność, nie zrealizowałby tego projektu. To było niesamowite. Nie wstydzi się swojej religijności. – „Pitbull” to mocne, dynamiczne polskie kino sensacyjne. Wyczekiwałem tych kilkunastu sekund, kiedy na ekranie pojawi się moja twarz – uśmiecha się ks. Waldemar. W filmie można go ujrzeć dwukrotnie – tuż po policyjnym ślubie córki Olki i w czasie wesela, na którym jest z Olką i Majamim. –Patryk Vega powiedział, że nie wyobraża sobie dalszych części „Pitbulla” bez mojego udziału – zdradza ks. Waldemar. – Zagranie w filmie nawet epizodu to frajda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL