Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mali Rycerze Chrystusa przejdź do galerii

- Kochajcie Jezusa, bo jest on przyjacielem wszystkich. W szczególności zaś jest wielkim przyjacielem dzieci - mówił ks. Walenty Szymański.

- Witam was w gronie Rycerzy Chrystusa - mówił ks. Walenty Szymański, do nowych członków Eucharystycznego Ruchu Młodych. Podczas uroczystości, która miała dziś miejsce w parafii św. Wojciech w Elblągu, do ERM-u przystąpiło sześciu nowych kandydatów oraz przyjęto troje stałych członków.

- Kochajcie Jezusa, bo jest on przyjacielem wszystkich - kontynuował ks. proboszcz. - W szczególności zaś jest wielkim przyjacielem dzieci. Wytrwajcie więc w przyrzeczeniach, które dziś złożyliście, a będziecie zwycięzcami tak jak Pan Jezus - dodawał.

ERM istnieje w parafii św. Wojciecha już od 10 lat. - Cieszę się, że rozszerza się on o nowych członków, którzy chcą być blisko Chrystusa Eucharystycznego - mówił ks. Walenty. - Namawiam więc gorąco wszystkich rodziców, aby zachęcali swoje dzieci do przystąpienia do tego ruchu - apelował kapłan.

Eucharystyczny Ruch Młodych to międzynarodowa wspólnotą dzieci i młodzieży, która pragnie poznawać Chrystusa ukrytego w Eucharystii. Jak mówią o sobie chcą się stawać

prawdziwymi chrześcijanami dzięki głębokiej więzi z Jezusem- Hostią, a źródłem ich życia, naszej nadziei i radości jest Eucharystia. Chcą czerpać z niej światło i moc, by wnosić pokój do domów, szkół i przyjaźni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL