Nowy numer 15/2020 Archiwum

Ona jest dla nas wzorem przejdź do galerii

Ruch Światło-Życie obchodził dziś swoje święto patronalne.

W swoje święto patronalne czyli w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Ruch Światło-Życie diecezji elbląskiej zorganizował adwentowe czuwanie adoracyjno-uwielbieniowe. Wspólnota Domowego Kościoła zaprosiła na uroczystość do kościoła przy parafii Świętej Rodziny w Elblągu wszystkich chętnych.

- Spotykamy się tu dziś po to, aby się wspólnie modlić, ale także, a może przede wszystkim po to, aby się radować - mówiła Monika Ślusarczyk z Domowego Kościoła. - Bo przecież święty Paweł powiedział: " Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie!", dlatego dziś chcemy tę jego wolę wypełniać.

Jak podkreślali organizatorzy, w ten niezwykły dzień jakim jest 8 grudnia, chcą razem z Maryją w Duchu Świętym uwielbiać naszego Pana, odkrywać w sobie radość życia wiarą, moc Bożego Słowa w życiu i uczyć się od Maryi prawdziwego zawierzenia i posłuszeństwa woli Bożej.

- To właśnie od Niej pragniemy uczyć się tego wszystkiego czego tak bardzo nam brakuje - podkreślał ks. Damian Papierowski. - Maryja jest bowiem dla nas wzorem człowieka. Człowieka, który jest wolny ale jednocześnie żyje w całkowitym oddaniu dla Jezusa. Jest wzorem całkowitego zawierzenia i oddania Panu Bogu.

W czasie wspólnego czuwania przybyli do kościoła na elbląskiej Zawadzie, adorowali Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, wysłuchali konferencji oraz mogli skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama