Nowy numer 41/2019 Archiwum

Test był trudny przejdź do galerii

Licealiści sprawdzili swoją wiedzę na temat objawień fatimskich.

W czwartek w Elblągu odbył się etap diecezjalny XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej pt. „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez miłosiernego Ojca”. Wzięli w niej udział zwycięzcy etapu szkolnego olimpiady.

- W części pytań trzeba było wykazać się szczegółową wiedzą. W etapie szkolnym więcej pytań było zamkniętych - przyznała Michalina Nenczak ze Sztumu. - Mając odniesienie do poprzednich lat, mogę powiedzieć, że w ubiegłym roku test był prostszy. Ale i materiał, na którym się on opierał, był łatwiejszy.

- Test był trudny - stwierdził Jakub Nenczak, który w olimpiadzie brał udział po raz pierwszy. Najprostsze pytanie według Jakuba to: „Jaki jest Bóg?” Poprawna odpowiedź brzmiała: miłościwy i litościwy.

- Test był trudny - potwierdził Kajetan Biernacki z Malborka. Najtrudniejsze pytania były otwarte. - Na wiele pytań znałem odpowiedzi. Nie ma trudnych pytań, są tylko te, na które nie znamy odpowiedzi - zaznaczył Jakub Zych, także z Malborka. W Olimpiadzie Teologii Katolickiej wziął udział po raz pierwszy.

Test najlepiej napisali: Michalina Nenczak ze Sztumu, Kajetan Biernacki z Malborka i Radosław Urbankiewicz z Elbląga. Wezmą oni udział w ogólnopolskim etapie XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbędzie się od 23 do 25 marca w Lublinie.  

Każdy z uczestników etapu diecezjalnego konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książki.

« 1 »
Olimpiada Teologii Katolickiej

Foto Gość DODANE 12.01.2017 AKTUALIZACJA 12.01.2017

Olimpiada Teologii Katolickiej

oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL