Nowy numer 28/2018 Archiwum

Żeby bawić się! przejdź do galerii

Niespodzianki nie było. Bal karnawałowy dla dzieci w parafii św. Brata Alberta w Elblągu to już tradycja.

Najmłodsi z parafii św. Brata Alberta w Elblągu w niedzielne popołudnie bawili się na balu karnawałowym. Ta zabawa to parafialna tradycja. - Zabawa jest bardzo fajna. Najfajniejsze są konkursy - mówi Weronika, która chwilę wcześniej wygrała ten na taniec z balonem. - Przebrałam się za szarego kota, bo bardzo lubię te zwierzaki - opowiada jej koleżanka Julia.

- Przebrałam się za Pippi Langstrumpf - chwali się Nikola. - Lubi tę bajkę - dodaje. Nikola Pippi poznała dzięki rodzicom. Oni także kiedyś - jako dzieci - byli fanami bohaterki książki Astrid Lindgren.

- Przebrałem się za Szturmowca - mówi Paweł. - A ja za mima. Miałem taką maskę - kontynuuje Bartek. - A ja mam kapelusz i pas. Jestem przebrany za Indiana Jones. Bardzo go lubię - zaznacza Adrian. Chłopcy jednogłośnie przyznali, że zabawa im się podoba.

W balu karnawałowym wzięło udział ok. 50 dzieci.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma