Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pląsy dla Niego

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego spotkamy się, aby poprzez radosny taniec wyrazić miłość do Pana Boga.

23 kwietnia w Elblągu odbędzie się kolejna edycja inicjatywy "Tańczę dla Jezusa".

Wszyscy, którzy będą chcieli wyrazić swoją miłość do Pana Boga poprzez taniec, zaproszeni są do przyjścia na plac Jagiellończyka w Niedzielę Miłosierdzia Bożego na godzinę 15.00.

W ubiegłym roku młodzież z naszego miasta tańczyła dla Jezusa w ramach przygotowań do ŚDM na 100 dni przed tym największym młodzieżowym spotkaniem na świecie i wizytą papieża Franciszka, które miały miejsce w naszym kraju.

Było mnóstwo dobrej zabawy, a także chwila wspólnej modlitwy. Radości nie zabraknie z całą pewnością i w tym roku. Swój udział w tegorocznym "Tańcu" zadeklarowało już ponad 1200 osób.

Nie może tam zabraknąć i Ciebie!

W razie pytań skieruj się TUTAJ.

A TU sprawdzisz, jak bawiliśmy się w zeszłym roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL