Nowy numer 14/2020 Archiwum

To będzie piękny śpiew przejdź do galerii

Rozpoczęły się przygotowania do X festiwalu piosenki religijnej dla mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej w Kmiecinie.

Przegląd odbędzie się 20 maja. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11 w kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej. Na scenie wystąpią zespoły wokalne, chóry, soliści.

Celem festiwalu jest rozwój życia duchowego uczestników, jak również publiczności,pogłębienie zamiłowania do sztuki religijnej, budowanie współpracy mieszkańców (dzieci, młodzieży, dorosłych) północnej Polski. To także możliwość zaprezentowania własnego dorobku artystycznego oraz zdobycie doświadczenia scenicznego.

Organizatorem festiwalu piosenki religijnej jest ks. proboszcz Józef Kożuchowski wraz z parafianami.  Każdy z uczestników przeglądu wykona dwa utwory. Na zgłoszenia artystów chętnych wystąpić na festiwalu ks. Kożuchowski czeka do 10 maja.

Zgłoszenia: ks. Józef Kożuchowski, ul. Żuławska 24, Kmiecin, 82-100 Nowy Dwór Gdański, lub telefonicznie: 55 247 10 16.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama