Nowy numer 13/2020 Archiwum

Tak odnajdziesz skarb przejdź do galerii

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej do tego dnia przygotowywały się bardzo długo.

W rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim im. Franciszki Siedliskiej w Elblągu dzień upłynął pod znakiem pamięci o świętym.

Dzieci z najstarszej grupy, czyli 6-latki, przygotowały program słowno-muzyczny przypominający sylwetkę Papieża Polaka. Każda z osób recytując swoją kwestię w ręce trzymała zdjęcie ilustrujące przytaczane wydarzenie.  

„Skarby, jeśli chcesz je odnaleźć, bądź podobny do niego i podążaj z nami ścieżką Jana Pawła II, polskiego świętego” - zaśpiewały w jednej z wykonanych piosenek.

Grupy reprezentujące przedszkole wraz wychowawczyniami udały się pod pomnik św. Jana Pawła II w Elblągu, gdzie odśpiewały „Barkę”, odmówiły krotką modlitwę i złożyły kwiaty. Następnie wszystkie dzieci wraz z pracownikami przedszkola uczestniczyły we Mszy św.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama