Nowy numer 28/2018 Archiwum

Requiescat in pace

Zmarł wieloletni proboszcz parafii Chrystusa Króla w Piekle.

1 maja w Elblągu zmarł ks. Stefan Tadeusz Stankiewicz, kanonik senior Pomezańskiej Kapituły Konkatedralnej w Prabutach, emerytowany proboszcz parafii Chrystusa Króla w Piekle.
 

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 5 maja o godz. 12 w kościele parafialnym w Piekle. Następnie ciało zmarłego kapłana zostanie złożone na miejscowym cmentarzu. Uroczystościom pogrzebowym przewodniczyć będzie bp Jacek Jezierski.

Ks. Stefan Stankiewicz urodził się 30 stycznia 1937 r. w Pilźnie. Święcenia kapłańskie przyjął 29 czerwca 1962 r. w Gdańsku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma