Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dobra nasza Mamo w niebie przejdź do galerii

Dzieci poznały Łucję, Hiacyntę i Franciszka.

Kilka dni przed 100. rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie dzieci z Niepublicznego Przedszkole Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu wzięły udział w okolicznościowym edukacyjno-artystycznym spotkaniu. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie kukiełkowe przygotowane przez grono pedagogiczne.

O objawieniach Matki Bożej pastuszkom z Fatimy dzieciom już wcześniej opowiadały wychowawczynie. W czasie spotkania maluchy miały szansę pochwalić się swoją wiedzą odpowiadając na pytania dotyczące tego wydarzenia.

Akademia z tak ważnej okazji nie mogła odbyć się bez wspólnej modlitwy. Dzieci zaśpiewały m.in.: „Dobra nasza Mamo w niebie, przychodzimy dziś do Ciebie. Przychodzimy i śpiewamy, dla Jezusa świętej Mamy”. Wspólnie odmówiono Pierwszą Tajemnicę Różańca - Zwiastowanie Najświętszej Maryi Panny.

Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę o tym, co w 1917 roku wydarzyło się w Portugalii.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma