Nowy numer 33/2018 Archiwum

Misjonarz z Indii na franciszkańskim wzgórzu

Zapraszamy do udziału w Wielkiej Kadyńskiej Pokucie i Modlitwie o Pokój.

13 października na franciszkańskim wzgórzu w Kadynach w 100. rocznicę zakończenia objawień fatimskich odbędzie się Wielka Kadyńska Pokuta i Modlitwa o Pokój. W modlitwie wezmą udział kapłani, pielgrzymi oraz goście z kraju i zagranicy na czele z o. Jamesem Manjackalem z Indii.

"Drogi Bracie, Droga Siostro! Serdecznie zapraszamy Ciebie i każdego, kogo tylko Ty możesz zaprosić, do przybycia do nas w piątek 13 października 2017 r., aby pod przewodnictwem o. Jamesa Manjackala MSFS, Misjonarza Miłosierdzia z Indii, przeżyć ten wyjątkowy i ważny dzień w duchu pokuty i przebłagania za grzechy" - zapraszają franciszkanie z Kadyn.

"Zapragnij wraz z nami modlić się o - wciąż zagrożony - pokój i tym samym przyczyń się do wypełniania próśb Matki Przenajświętszej" - czytamy dalej w zaproszeniu.

O. Manjackal, Misjonarz Zgromadzenia Świętego Franciszka Salezego (MSFS), pochodzi z regionu Kerala w południowych Indiach i głosi rekolekcje odnowy charyzmatycznej na całym świecie. Przyjdź i posłuchaj jego kazań głoszonych z mocą i żywych świadectw wiary.

W planie dnia:

* Różaniec;

* Okolicznościowe konferencje o. Manjackala MSFS;

* Msza św. z kazaniem;

* Modlitwa o pokój i przebłagalna za grzechy godzące w Niepokalane Serce Maryi oraz za grzechy przeciwko godności mężczyzny i kobiety, prymatowi ojcostwa, świętości życia, nierozerwalności małżeństwa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma