Nowy numer 33/2018 Archiwum

Otrzymali bezcenny dar przejdź do galerii

Dzień, w którym można nawiązać osobisty kontakt z Duchem Świętym.

Młodzież z parafii św. Andrzeja Boboli w Sztumie - w dniu wspomnienia patrona swojej parafii - przyjęła sakrament bierzmowania.

- Otrzymacie bezcenny dar. Otrzymacie Ducha Świętego. Od dzisiaj będziecie mogli żyć, jak milionerzy pod względem duchowym - powiedział do młodzieży bp Józef Wysocki.

Bp Wysocki wytłumaczył, że przyjmując ten sakrament człowiek może żyć, jak najbogatsi ludzie na świecie - najszczęśliwsi i radośni. Jednak niektórzy żyją, jak nędzarze. 

- Od dzisiaj nawiążcie swój osobisty kontakt z Duchem Świętym. Przez całe życie proście Ducha Świętego, aby was oczyszczał, uświęcał i prowadził, byście nie zaginęli - podsumował bp Józef Wysocki.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma