Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zaśpiewajmy z Gospel Joy

Koncert uwielbienia rozpocznie się o godz. 16.

Podobnie jak w ubiegłych latach w Boże Ciało popołudniu w Ryjewie odbędzie się koncert uwielbienia. W tym roku na scenie wystąpi chór Gospel Joy z Poznania.

49-osobowy chór występował z takimi artystami, jak m.in. Mietek Szcześniak, Natalia Niemen czy Brian Fentress (USA). W listopadzie 2013 r. został półfinalistą programu TVN „Mam talent”.

Grupa dwukrotnie gościła w USA. W 2009 r. chórzyści zaśpiewali tam 10 koncertów, zaś w styczniu 2015 r. pracowali nad swoim warsztatem pod okiem chórów gospel.

Jak zapewniają muzycy, ich koncerty są wyjątkowe, ponieważ podczas każdego występu publiczność włącza się i śpiewa razem z chórem proste piosenki gospel, co tworzy rewelacyjną atmosferę.

Koncert odbędzie się 15 czerwca na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ryjewie. Organizatorem wydarzenia jest ks. Krzysztof Sękuła, proboszcz parafii bł. Michała Kozala.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma