Nowy numer 50/2018 Archiwum

Potrzebujemy Chrystusa przejdź do galerii

Sakrament bierzmowania przyjęło 39 młodych osób.

- Pragniemy, aby Duch Święty, którego otrzymamy nas umocnił. Aby nas umocnił. Doświadczyliście więc już jakiejś słabości. Człowiek jest dotknięty skazą grzechu pierworodnego i sam jest słaby. Człowiek sam nie może się zbawić, gdyby nawet ktoś sobie postanowił, że się uprze i będzie żył po chrześcijańsku. Nie da rady. Sam człowiek nie może się zbawić. Potrzebuje Chrystusa. Potrzebuje Jego krzyża. I nie tylko krzyża. Potrzebujemy Ducha Świętego - powiedział do kandydatów do bierzmowania bp Józef Wysocki.

W niedzielę 18 czerwca sakrament bierzmowania przyjęła młodzież z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu.

- Jesteście piękni. Piękni Duchem Świętym - powiedział do młodzieży ks. Wojciech Zwolicki, proboszcz parafii św. Rafała Kalinowskiego.

Młodzież do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej przygotowywali ks. Tomasz Wieczorek i ks. Marcin Marciniak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy