Biskup Jacek Jezierski wzywa Matki i Ojców I synodu diecezji elbląskiej do udziału w II sesji plenarnej synodu, która odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 r. w Kwidzynie.
Obowiązek udziału w sesji wypływa z zapisów Kodeksu Prawa Kanoniczego, a nade wszystko z odpowiedzialności za Kościół elbląski.
PROGRAM
- 10.00 - obrady Zgromadzenia Synodalnego [sala Kinoteatru, ul. Katedralna 18, członkowie synodu, Ekumeniczni Obserwatorzy]
- 11.30 - koncert organowy w katedrze [prof. Oskar Blarr - Duesseldorf]
- 12.00 - Msza święta
- 13.00 - posiłek
«
‹
1
›
»
oceń artykuł








