Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dla Patrycji

W sobotę idziemy na piknik.

Patrycja Paź ma 14 lat. Choruje na genetyczną łamliwość kości. Obecnie trwa zbiórka na wózek elektryczny dla nastolatki. W najbliższą sobotę na terenie Elbląskiego Aeroklubu (ul. Lotnicza 8b) odbędzie się piknik charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na jego zakup. Organizatorem pikniku są rodzice i przyjaciele Patrycji z pomocą Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Podczas spotkania odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz plastikowych zakrętek. W przygotowanie spotkanie włączył się Wojewódzki Szpital Zespolony, Komenda Miejska Policji, Komenda Straży Pożarnej oraz Liga Obrony Kraju Koło "Łaziki".

Na przybyłych na piknik czekać będą pokazy sprzętu policyjnego, strażackiego, jak również udzielania pierwszej pomocy. Bezpłatnie można będzie zmierzyć sobie m.in. ciśnienie. Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą - jak zawsze na piknik - koca, leżaka.

Piknik rozpocznie się o godz. 11. Zakończenie zaplanowano na godz. 13.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma