Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pod opieką Księcia Aniołów

Bractwo Szkaplerza zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne.

- Podczas peregrynacji Figury Świętego Michała Archanioła wiele osób, odkrywając potrzebę serca, przyjmuje szkaplerz Świętego Michała Archanioła - opowiada ks. Robert Ryndak CSMA.

Osoby przyjmujące ten znak opieki Księcia Aniołów przynależą do wspólnoty Bractwa Szkaplerza.

- W wielu miejscach naszej Ojczyzny powstają grupy modlitewne czcicieli Św. Michała Archanioła - wyjaśnia ks. Robert, moderator bractwa. W Elblągu grupa ta spotyka się w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Kilka razy w roku mają miejsce spotkania modlitewno-formacyjne.

- 15 i 16 września, także w tym sanktuarium przy ul. Robotniczej 69 w Elblągu, odbędzie się okręgowe spotkanie Wspólnoty Bractwa Szkaplerza - wyjaśnia kapłan. - W imieniu swoim i ojca Piotra Wiśniewskiego CSsR, gospodarza miejsca spotkań, zapraszam osoby, które przyjęły znak Szkaplerza do wspólnotowej modlitwy.

Spotkania odbędą się 15 września (piątek) o godzinie 17.30 i 16 września (sobota) o godzinie 10.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL