Rozmowy we dwoje

Jest szansa, że dzięki twojemu małżeństwu odkryjesz niebo.

Jeśli chcesz, aby twoje małżeństwo było silniejsze, aby wasza więź małżeńska była mocniejsza, jeśli chcesz, abyście byli sobie bliżsi, coraz bardziej się rozumieli, jeśli chcesz zobaczyć w twoim małżeństwie przygodę i wyzwanie, jeśli chcesz zobaczyć w jaki sposób Chrystus jest obecny w twoim współmałżonku i w waszej więzi małżeńskiej, jeśli chcesz zobaczyć co to znaczy, że twoje małżeństwo jest waszą drogą do zbawienia, jeśli chcesz doświadczyć, dzięki twojemu małżeństwu, nieba tu na ziemi - to ciebie i twojego współmałżonka zapraszamy na "Rozmowy we Dwoje" w oparciu o Słowo Boże.

- Pierwsze z cyklu comiesięcznych spotkań odbędzie się 16 września 2017 r o godz. 16:00 w sali o. Jordana pod kościołem Św. Brata Alberta w Elblągu, ul. Częstochowska 28 - mówi Adam Batko, organizator inicjatywy.

Temat pierwszego spotkania będzie budowanie więzi w małżeństwie. W programie (czas trwania spotkania około 2 godz.): rozważanie Słowa Bożego, krótka konferencja, najważniejsza i najdłuższa część - rozmowa (dialog) w małżeństwie dotyczący tematu, podsumowanie i krótka modlitwa.

- Konspekty do medytacji i do dialogu w parach opracowali małżonkowie oraz o. Ksawery Knotz OFMCap działający w ramach stowarzyszenia Komunia Małżeństw - wyjaśnia A. Batko.

Chętni, aby wziąć udział w tym spotkaniu mogą zgłaszać się poprzez formularz:
https://goo.gl/forms/3zTwyxePOndT5g252

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..