Nowy numer 03/2020 Archiwum

Modlitwa za miasto

Do wspólnej modlitwy zaprasza parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie i Wspólnota 20/40.

Modlitewne spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek. Będzie ono czasem powierzenia miasta i ludzi, którzy w nim żyją Panu Bogu. Prośbą o błogosławieństwo. 

Pomysł - jak mówi o. Marcin Szwarc OMI - powstał z życzliwości do ludzi i miasta.

O godz. 19, czyli po Mszy św. rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Następnie modlitwa za miasto, a także wstawiennicza i Apel Jasnogórski. Później będzie czas na słodki poczęstunek w salkach parafialnych.

- Charyzmatem naszej Wspólnoty 20/40 jest modlitwa. Ale nie chcemy zamykać się tylko na modlitwę wspólnotową. Chcemy Panu Bogu powierzać sprawy innych ludzi. Jako wspólnota jesteśmy dla nich - opowiada o. Marcin.

- Dziwię się, że zrobiło się o tym tak głośno - stwierdza o. Marcin i dodaje, że czuwanie te to odpowiedź na Boże natchnienie.

W piątek modlitwa za miasto Iława odbędzie się po raz pierwszy. Swój udział w niej zadeklarowała młodzież z KSM. Wspólnota 20/40 ma nadzieję, że podobne spotkania odbywać się będą regularnie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama