Nowy numer 03/2020 Archiwum

Dla kolędujących rodzin

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo czasu, już dziś warto pomyśleć o zapisaniu się na I Przegląd Rodzinnych Zespołów Kolędniczych.

Przegląd odbędzie się 1 grudnia, a organizuje go Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu. – Celem tej inicjatywy jest promocja rodzinnego muzykowania, integracja lokalnego środowiska muzycznego, propagowanie kultury muzycznej i rozwijanie talentów estradowych – wyjaśnia Wiesław Pająk, organizator. Przegląd przeznaczony jest dla zespołów wokalnych, instrumentalnych i wokalno-instrumentalnych, których członkowie są ze sobą spokrewnieni (bez żadnych ograniczeń wiekowych).

– Uczestnicy nie muszą posiadać wykształcenia muzycznego. Mile widziani są zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, rodzeństwa oraz zespoły wielopokoleniowe – dodaje W. Pająk. Każdy z zespołów powinien zaprezentować program artystyczny obejmujący dwa utwory bożonarodzeniowe – w tym co najmniej jedną polską kolędę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama