Nowy numer 03/2020 Archiwum

Sobota z Pismem Świętym

Tym razem słuchacze poznają Dzieje Apostolskie.

A także proroków większych i trudne teksty Pisma Świętego. Najbliższa edycja Elbląskiej Szkoły Biblijnej rozpocznie się 18 listopada o godz. 9. Kolejne zjazdy zaplanowano na 16 grudnia i 13 stycznia.

Zajęcia poprowadzą bibliści związani z Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu oraz wydziałami teologicznymi w Warszawie i Olsztynie.

Każde spotkanie podzielone będzie na trzy bloki tematyczne. Ostatni wykład zakończy się o godz. 12. Podobnie jak w poprzednich edycjach słuchacze spotykać się będą w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, ul. Bożego Ciała 10.

Do udziału w Elbląskiej Szkole Biblijnej zaprasza ks. ks. Marek Karczewski, koordynator projektu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama