Nowy numer 07/2020 Archiwum

Nie strach, ale pokój

Spędź noc w otoczeniu świętych.

"Nie lękajcie się świętości" to hasło kolejnej Nocy Świętych, która odbywa się w parafii św. Wojciecha w Elblągu. Te modlitewne spotkania cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wiernych.

Już jutro (31 października) spotkajmy się w tamtejszym kościele o godz. 19.00, aby uwielbić Pana Jezusa i pokazać nasze przywiązanie do świętych patronów.

Nie strach, ale pokój   Plakat Nocy Świętych w parafii św. Wojciecha.

- Będzie to już nasza druga Noc Świętych, którą organizujemy jako pozytywną alternatywę dla coraz bardziej wszechobecnego w naszej kulturze Haloween - mówi ks. Artur Młodziński z parafii św. Wojciecha. Jak podkreślają organizatorzy, przesłanie, jakie płynie z Nocy Świętych, jest czymś kompletnie odmiennym od tego, jakie niosą przywiezione zza oceanu obchody. "Demony czy święci? Strach czy pokój? Nienawiść czy miłość?" - czytamy na plakacie przygotowanym przez parafię św. Wojciecha.

W trakcie uroczystości będzie czas na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę uwielbienia. W programie także procesja z lampionami na cmentarzu, Apel Jasnogórski i ucałowanie relikwii świętych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama