Nowy numer 42/2019 Archiwum

Modlitwa razy dwa

Tolkmiccy salezjanie zapraszają wszystkich, którzy chcą przed publicznością zaprezentować swój muzyczny talent.

- Kto śpiewa, ten się dwa razy modli - te słynne słowa  św. Augustyna jak co roku otworzą "Cecyliadę" w Tolkmicku.

Księża Salezjanie z tego miasta po raz kolejny zapraszają na Przegląd Piosenki Religijnej w kościele św. Jakuba. Tegoroczny odbędzie się 26 listopada 2017 roku. Soliści, duety i zespoły na chwałę Pana będą tego dnia śpiewać od godz. 15.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 18 listopada. Więcej informacji na stronie internetowej tolkmickiej parafii oraz w kancelarii parafialnej.

Tolkmicka „Cecyliada” to Przegląd Piosenki Religijnej, której nazwa wywodzi się od imienia św. Cecylii - męczennicy, patronki muzyków i śpiewu kościelnego. Jej wspomnienie obchodzimy 22 listopada.

Przegląd piosenki, jaki odbywa się w Tolkmicku od 2009 roku, to już tradycyjne spotkanie tych, którzy z przyjemnością dzielą się swoim talentem. Przegląd ma prezentować amatorski dorobek wykonawców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL