Nowy numer 49/2023 Archiwum

Śpiewanie wokół domowego ogniska

Nie ma nic lepszego na rozgrzanie w chłodny, zimowy wieczór niż piosenka.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do  udziału w II edycji konkursu wokalnego „Zimowe Melodie”, który odbędzie się 19 grudnia w sali widowiskowej M-GOK w Tolkmicku.

- W zeszłorocznym konkursie uczestniczyło ok. 200 wykonawców z Tolkmicka, Błudowa, Elbląga, Nowakowa, Suchacza, Łęcza, Gronowa Elbląskiego, Fromborka, Braniewa, Pasłęka i Młynar - wylicza Anita Siencka, z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku.

Organizatorzy zaznaczają, że głównym celem konkursu jest popularyzacja piosenek o tematyce zimowo-świątecznej. - Chcemy też zachęcić uczestników do poszukiwania nowych inspiracji i utworów - mówi organizatorka.

Jak wyjaśnia A.Siencka, zadaniem każdego uczestnika będzie przygotowanie jednej piosenki w języku polskim o tematyce świątecznej, zimowej lub związanej z „domowym ogniskiem”.

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępna są na stronie internetowej M-GOK (w zakładce Zimowe Melodie). Do 11 grudnia można wysyłać zgłoszenia na adres: Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku lub drogą elektroniczną: Inf-tur.tolkmicko@wp.pl.

Organizator zapewni profesjonalne jury oraz słodki poczęstunek i pamiątkowy znaczek dla każdego uczestnika.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy