W naszej diecezji – rok jubileuszy. Świętowaliśmy 25. rocznicę powstania diecezji elbląskiej, uczestniczyliśmy w 25. Jubileuszowej Elbląskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Salezjanie zaś obchodzili 50-lecie obecności w Tolkmicku, a siostry benedyktynki misjonarki, związane z Kwidzynem, dziękowały za 100 lat obecności zgromadzenia na ziemiach polskich. Powodem do dumy było liczne uczestnictwo w modlitewnej inicjatywie Różaniec do Granic. Więcej o tym, co wydarzyło się w 2017 roku, na ss. II-III.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








