Nowy numer 42/2019 Archiwum

Modlitwa o jedność chrześcijan

Pierwsze nabożeństwo ekumeniczne w tym roku odbędzie się w Mikołajkach Pomorskich.

Od 18 do 25 stycznia tradycyjnie przeżywać będziemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym roku odbywać się on będzie pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15, 6).

W obchody tygodnia modlitw włącza się diecezja elbląska. Zaplanowano wiele ekumenicznych spotkań.

Biskup Jacek Jezierski przewodniczyć będzie Mszy św. o jedność chrześcijan w katedrze św. Mikołaja w Elblągu 21 stycznia o godz. 18. Natomiast już w piątek 19 stycznia weźmie udział w nabożeństwie, które odbędzie się w zborze zielonoświątkowym w Elblągu.

Biskup elbląski uczestniczyć będzie również we Mszy św. o jedność chrześcijan w kościele polskokatolickim Dobrego Pasterza w Elblągu.

W tym roku materiały do ekumenicznych modlitw przygotowali chrześcijanie z Karaibów.

Modlitwa o jedność chrześcijan  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL