Nowy numer 42/2019 Archiwum

Patrz na Niego

– Droga do świętości wiedzie przez uwielbienie Pana – usłyszeli uczestnicy spotkania.

Ludzie mają nas poznawać po miłości – mówił Krzysztof Sowiński z ruchu Głos Pana do uczestników warsztatów posługi charyzmatycznej pn. „Idźcie i głoście”, które odbyły się 13 i 14 stycznia w Elblągu.

– Bez względu na to co myślicie, Bóg chce nieść przez każdego z nas światło, ale musimy pamiętać, że w żaden sposób nie jesteśmy lepsi od innych – zaznaczał. Pierwszego dnia warsztatów ich uczestnicy skupiali się na zagadnieniu uwielbienia. – Wszyscy jesteśmy powołani do świętości. A świętość to stałe oddawanie chwały Bogu. I tym – mówiąc najprościej – jest właśnie uwielbienie. Oznacza to, że wszystko, co robimy naszymi ciałami, jaką pracę wykonujemy, czy jesteśmy bankierami, sprzedawcami czy lekarzami, chcemy, by wszystko to oddawało chwałę Bogu – przekonywał Krzysztof Sowiński. Jak podkreślał prelegent, ludzie wierzący są również ludźmi wolnymi. – Oznacza to, że jesteśmy też wolni od ludzkiej opinii, osądu, wpływu, ludzkiego gadania, oskarżania czy potępienia – zwracał uwagę. – Kiedy uwielbiasz Pana Boga, skup się na Nim. Skup się na Jezusie, a nie na tym, że ktoś inny modli się w taki czy inny sposób. A wtedy Pan Jezus skupi się na tobie i przyniesie ci miłość i pokój – mówił K. Sowiński. W warsztatach uczestniczyło ok. 80 osób. Spotkanie zorganizowało stowarzyszenie Christophoros, natomiast oprawę muzyczną zapewniła wspólnota Przemienienie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL