Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zadbaj o rozwój duchowy

Nie tylko modlitwa, ale i praca w grupach. 17 lutego - czuwanie młodych.

17 lutego w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu (ul. Bożego Ciała 10) odbędzie się czuwanie młodzieży z naszej diecezji. W programie przewidziano: konferencję, wspólną modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź, Eucharystię i pracę w grupach.

Będzie to pierwsze z cyklu modlitewnych spotkań, które mają się odbywać co miesiąc. - Warto spotykać się w szerszym gronie, wspólnie modlić i formować wiarę - mówi ks. Marek Piedziewicz, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Czuwania te będą także okazją do tego, by pokazać jak wygląda duszpasterstwo w poszczególnych parafiach. Kolejne spotkania odbywać się będą w różnych miejscach diecezji, a prowadzić je będą wspólnoty, nie tylko młodzieżowe.

Ze względów organizacyjnych grupy chcące wziąć udział w lutowym czuwaniu proszone są o wcześniejsze zarejestrowanie się pod adresem: duszpasterz.elblag@gmail.com (zgłoszenia wysyłać należy do 12 lutego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL