Nowy numer 42/2019 Archiwum

Karnawał trwa przejdź do galerii

Królową balu została Iga, która przebrała się za... królową. Królem wybrano Franka, który w czasie zabawy był Supermanem.

Bal przebierańców dla najmłodszych z parafii św. Brata Alberta w Elblągu to już tradycja. W tym roku dziewczynki chętnie przebierały się za królowe, aniołki, pszczółki i motylki. Jak się okazało, w modzie są także stroje ludowe.

Chłopcy również nie pogardzili królewską koroną i peleryną. Ale, oczywiście, nie zabrakło policjanta, marynarza i kosmonauty.

Czas karnawałowej zabawy wypełniły tańce i liczne konkursy. W czasie jednego z nich przekazywano sobie sopel lodu. Kiedy muzyka przestawała grać, osoba, która właśnie go otrzymała, musiała zaśpiewać, powiedzieć wierszyk albo zatańczyć. Kasia, przebrana za kotka, powiedziała wierszyk, a Franek - Superman - zaśpiewał piosenkę o pszczółce Mai.

Do kolejnej konkurencji zaproszono rodziców. Otrzymali oni piernikowe ciastka zawieszone na nitkach. Dzieci musiały je zjeść bez pomocy rąk. Poradziły sobie.

Rodzice również dali się porwać do tańca. Wszyscy najchętniej bawili się, gdy Fonsi śpiewał swój przebój "Despacito".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL