Nowy numer 41/2019 Archiwum

To będzie pierwszy raz

Diecezjalne Duszpasterstwo Tradycji Łacińskiej zaprasza na rekolekcje.

Takie nauki w Wielki Poście odbędą się w Kwidzynie po raz pierwszy. Duszpasterstwo Tradycji Łacińskiej Diecezji Elbląskiej zaprasza na rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Łukasz Światowski.

Rekolekcje odbędą się w dniach 16-18 marca w kaplicy Sióstr Benedyktynek Misjonarek pw. Najświętszego Serca Jezusa w Kwidzynie.

Codziennie tym w czasie sprawowana będzie Msza Święta z nauką rekolekcyjną. Rozpoczęcie nauk w piątek o godz. 18. nabożeństwem Drogi Krzyżowej.

W sobotę początek o godz. 14.30. Wówczas będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Po Eucharystii, odprawione zostaną Gorzkie Żale.

Rekolekcje zakończą się w niedzielę o godz. 15 ostatnią już Mszą Świętą z nauką.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL