Nowy numer 41/2019 Archiwum

Jesteśmy dumni z Polski

Do udziału w konkursie zaproszone zostały dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Celem konkursu „Jesteśmy dumni z Polski, naszej Ojczyzny” jest wzbudzenie u dzieci postaw patriotycznych oraz nauka szacunku do symboli narodowych.

Wykonując prace, przedszkolaki będą miały szanse, by w ciekawy sposób, poznać walory ziemi ojczystej - jej bogatą historię, kulturę i tradycję.

Organizatorzy czekają na prace wykonane przez dzieci w wieku 5 i 6 lat z oddziałów przedszkolnych, wszystkimi technikami plastycznymi. Tematyka prac ma nawiązywać do wydarzeń, które miały wpływ na bieg historii i kształtowały kulturę naszej ojczyzny.

Organizatorami konkursu jest Instytut Pamięci Narodowej oddział w Gdańsku i Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu. Konkurs ma charakter ogólnopolski, prace przesyłać można do 30 marca na adres: Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Wyżynna 3, 82-300 Elbląg, z dopiskiem „Jesteśmy dumni z Polski, naszej Ojczyzny”.

Bliższe informacje uzyskać można u Wioletty Lewandowskiej (tel. 696 643 267) i Anny Tobolewskiej (tel. 506 976 172).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL