Nowy numer 42/2019 Archiwum

Modlitwa z o. Bashoborą

Ruszyły zapisy na rekolekcje, które poprowadzi charyzmatyk z Ugandy.

O. John Bashobora jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara w południowo-zachodniej Ugandzie. Chętnie odwiedza Polskę. Rekolekcje przez niego prowadzone przyciągają tysiące osób.

Od 17 do 19 sierpnia o. John będzie głosił nauki rekolekcyjne w Elblągu. Rekolekcje będą miały charakter zamknięty. Uczestniczyć w nich będą mogły osoby, które wcześniej się zarejestrują.

Można to zrobić za pomocą formularza (TUTAJ), albo w biurze rekolekcyjnym, które w kwietniu zostanie otwarte przy parafii św. Mikołaja w Elblągu.

Charyzmatyk Elbląg odwiedzi po raz drugi. Poprzednie rekolekcje w naszym mieście głosił w 2015 roku.

O. John teologię studiował w Rzymie. Na stałe mieszka i pracuje w Ugandzie. Zajmuje się tam głównie sierotami, dziećmi wojny oraz chorymi na AIDS. Zapewnia utrzymanie ponad 10000 dzieci, sam opłaca ich codzienne wyżywienie, a także dba o ich edukację.

Sierpniowe rekolekcje odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu (ul. Grunwaldzka 135) pod hasłem: „Napełnieni Duchem Świętym”.

Zobacz także: Rekolekcje ewangelizacyjne w Elblągu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL