Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zbliżmy się do siebie

Już wkrótce diecezjalne spotkanie osób należących do ruchów, wspólnot i stowarzyszeń katolickich.

Wszystkich uczestników ruchów, wspólnot i stowarzyszeń katolickich Diecezji Elbląskiej zapraszamy do udziału w Kongresie, który odbędzie się w sobotę 21 kwietnia 2018 roku w parafii św. Brata Alberta w Elblągu przy ul. Częstochowskiej 28.

Tematem kongresu jest hasło bieżącego roku duszpasterskiego: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10.00 - 15.00.

- Zapraszamy na to wydarzenie z nadzieją na bliższe, wzajemne poznanie i stworzenie płaszczyzny współpracy między ruchami i stowarzyszeniami w dziele odnowy wiary - mówi ks. Grzegorz Puchalski, dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu.

Prosimy szanownych księży proboszczów lub osoby odpowiedzialne za wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia w naszej diecezji o podanie liczby osób, które wezmą udział w kongresie (termin zgłoszeń do 16 kwietnia). Zgłoszenia prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: cne.elblag@gmail.com lub telefonicznie - ks. Piotr Bryk - kom. 603 662 797.

 

Ramowy program kongresu:

10.00 - powitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa

Wykłady:

10.30 - ks. abp dr hab. Grzegorz Ryś, metropolita łódzki (telekonferencja)

11.00 - ks. prof. dr hab. S. Ewertowski, sekretarz generalny I Synodu Diecezji Elbląskiej

11.30 - małe grupy dyskusyjne

12.00 - przerwa, posiłek

12.45 - adoracja Najświętszego Sakramentu

13.30 - uroczysta Msza święta, zakończenie Kongresu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL