Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pobiegną dla hospicjum

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy chcący mieć wpływ na rzeczywistość, w której żyją.

Żonkile wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z Polami Nadziei. Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak od lat zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do włączenia się w akcję.

Dotychczas zrobiły to szkoły i przedszkola, m.in. z Elbląga, Pasłęka, Zielonki Pasłęckiej, Drulit, Młynar, Jarnołtowa, Błudowa, Gronowa Elbląskiego, Stankowa, Markus, Żurawca. W ubiegłym roku po raz pierwszy żonkile zasadzili klerycy przed Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu.

Żonkile rozdawane będą ofiarodawcom w czasie kwesty na rzecz hospicjum, która w Elblągu odbędzie się 21 i 22 kwietnia. Pierwszego dnia przy sklepach Kaufland i Leclerc, kolejnego - przy kościołach.

W tym roku elbląskie hospicjum zaprasza również do udziału w I Biegu Nadziei. Zawodnicy pobiegną w Bażantarni 22 kwietnia. Zawody połączone będą z piknikiem.

Elbląskie hospicjum od 30 lat bezpłatnie opiekuje się osobami nieuleczalnie chorymi - dorosłymi i dziećmi, a także wspiera ich bliskich.

I BIEG NADZIEI - ZAPISY

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL