Nowy numer 41/2019 Archiwum

Promowała chrześcijańską rodzinę

Odeszła wieloletnia doradczyni życia rodzinnego diecezji elbląskiej.

Jolanta Jankowska przez ponad 20 lat pełniła trudne, ważne i piękne posłannictwo promowania chrześcijańskiej rodziny otwartej na wzajemną miłość, na ofiarne przekazywanie życia oraz wychowywanie potomstwa.

Jolanta Jankowska urodziła się 23 października 1955 roku w Elblągu, a zmarła 8 kwietnia w Pieczewie. Diecezjalnym Doradcą Życia Rodzinnego w diecezji elbląskiej była w latach 1992–2015.

Promowała chrześcijańską rodzinę   Jolanta Jankowska (pierwsza z lewej)

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 12 kwietnia o godz. 12 w kościele św. Pawła w Elblągu (ul. Obrońców Pokoju 10). Bezpośrednio po Mszy św. urna z prochami zmarłej zostanie złożona w rodzinnym grobie na cmentarzu przy ul. Podgórnej w Elblągu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL