Nowy numer 07/2020 Archiwum

Zaśpiewaj w Kmiecinie

Artyści-amatorzy wystąpią 9 czerwca.

Festiwal Piosenki Religijnej dla mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej w Kmiecinie w tym roku odbędzie się po raz jedenasty.

- Wracamy, bo bardzo nam się tu podoba. Chcemy śpiewać dla Maryi. Nie jest ważne miejsce, jakie zajmiemy, choć zawsze jest ono wysokie. Najważniejsze dla nas jest to, by przyjechać i zaśpiewać. Czekamy na to spotkanie cały rok - mówiła Barbara Boksza z Ostaszewa w ubiegłym roku.

Pani Barbara nie opuściła żadnej edycji przeglądu piosenki. Kilka lat temu na festiwal przywoziła zespół dziecięcy, później zaczęła prowadzić grupę Żuławianki. Czy także w tym roku wystąpi na kmiecińskiej scenie, dowiemy się 9 czerwca. Tego właśnie dnia odbędzie się XI Festiwal Piosenki Religijnej dla mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej.

Artystyczne zmagania poprzedzi Msza św., która rozpocznie się o godz. 11 w miejscowym kościele.

Do udziału w festiwalu - podobnie jak w latach ubiegłych - zaproszone są: zespoły wokalne, chóry i wykonawcy indywidualni.

Organizatorem wydarzenia jest ks. Józef Kożuchowski wraz ze wspólnotą parafialną.

Formularz zgłoszeniowy został zamieszczony na stronie internetowej diecezji elbląskiej.

Czytaj także: Festiwal w Kmiecinie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama