Nowy numer 41/2019 Archiwum

Szturmuj niebo dla Alfiego

Dziś w Kwidzynie modlimy się w intencji chłopca skazanego na śmierć.

Już dziś w kaplicy pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kwidzynie obędzie się Różaniec w intencji Alfiego Evansa. Modlitwa w intencji chłopczyka skazanego przez lekarzy i sąd w Wielkiej Brytanii na śmierć, rozpocznie się o 17. 30.

- Alfie Evans to ciężko chory chłopiec, który umiera na naszych oczach. Sąd w Wielkiej Brytanii wydał na niego wyrok śmierci, nie pozwolił na transport chłopca do Włoch, gdzie mógłby być dalej leczony. Nakazał natomiast odłączenie go od aparatury tlenowej i zakazał podawania jedzenia - przypomina historię chłopca Szymon Figurski z Kwidzyna.

Papież Franciszek włączył się w pomoc chłopcu. Zarówno Ojciec święty jak i ojciec Alfiego Evansa proszą o modlitwę. W Kwidzynie organizuje ją Duszpasterstwo Tradycji Łacińskiej Diecezji Elbląskiej - Odpowiedzmy na te prośby. Przyjdź i razem z nami szturmuj niebo w intencji Alfiego Evansa - zachęca Szymon.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL