Nowy numer 04/2020 Archiwum

Wpatrzeni w św. Stanisława Kostkę

Mowa będzie nie tylko o posłuszeństwie, ale i o nieposłuszeństwie.

Tradycyjnie, w wakacje Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską (od III klasy gimnazjum) do udziału w rekolekcjach powołaniowych, które odbywać się będą od 23 do 27 czerwca.

Rekolektanci dni spędzone w WSD przeżyją ze św. Stanisławem Kostką. Będą wpatrywać się w jego życie i powołanie.

Do życiorysu św. Stanisława Kostki nawiązuje również hasło wakacyjnego spotkania: „Nieposłuszeństwo wobec ojca - posłuszeństwem wobec Ojca.”

Koło powołaniowe na zgłoszenia osób chcących wziąć udział w rekolekcjach czekają do 17 czerwca (e-mail: kolopowolaniowe@gmial.com).

„Zapraszamy do skorzystania z tego szczególnego czasu - słuchania, rozważania i życia" - zachęcają organizatorzy. Rekolekcje poprowadzą ks. Sławomir Milde i klerycy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama