Nowy numer 07/2020 Archiwum

Skrawek Fatimy

Już w najbliższą niedzielę odpust w stagniewskim sanktuarium.

Już w najbliższą niedzielę w podelbląskim Stagniewie, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II, odbędą się uroczystości odpustowe.

Eucharystią 13 maja o 10.00 zainaugurowane zostaną także comiesięczne nabożeństwa fatimskie. Będą się one odbywać w stagniewskim sanktuarium do października.

- Dziś przesłania z Fatimy potrzebujemy pewnie dużo bardziej niż 100 lat temu - mówił bp Józef Wysocki do wiernych podczas ubiegłorocznych uroczystości 100. rocznicy objawień maryjnych z tej portugalskiej miejscowości.

- Treść objawień Matki Bożej Fatimskiej jest dla dzisiejszych ludzi bardziej wymowna, aniżeli to było 100 lat temu, gdyśmy z entuzjazmem odzyskiwali utraconą wolność i rozumieli, co to znaczy być zniewolonym - przypomniał biskup Józef, kustosz stagniewskiego sanktuarium.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama