Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zbliża się koncert uwielbienia

Na scenie wystąpi ponad 30-osobowy chór.

Tradycyjnie w uroczystość Bożego Ciała w Ryjewie odbędzie się koncert uwielbienia. W tym roku zaśpiewa chór Nieboskłonni.

Chór powstał w Tczewie i początkowo występował pod nazwą Niebieska Schola. Przez lata, młodzi, śpiewający ludzie przeszli długą drogę od dziecięcego zespołu do świadomych muzycznie osób, którym trwale towarzyszy idea uwielbienia Boga.   

"Wierzymy, że nowa nazwa zespołu jeszcze bardziej będzie nam uświadamiać misję, do której zostaliśmy powołani, i którą dzisiaj z dojrzałością odczytujemy. Pragniemy, by każdy z nas był Nieboskłonny!" - napisali członkowie grupy na swoim profilu na facebook.com, tuż po zmianie nazwy.

W Ryjewie Nieboskłonni zaśpiewają 31 maja, o godz. 16.

Koncert odbędzie się na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury, a organizatorem wydarzenia jest ks. Krzysztof Sękuła i parafia bł. Michała Kozala w Ryjewie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama