Nowy numer 48/2023 Archiwum

Zostań lokalnym herosem

Poszukiwani są liderzy "Szlachetnej Paczki". Szczególnie z w Elblągu, Pasłęku, Tolkmicku i Fromborku.

Ruszyła rekrutacja Liderów do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości - znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie Wiosna. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzymają 44 osoby w warmińsko-mazurskim. Kandydaci mogą zgłaszać się do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

Paczka i Akademia szukają prawie tysiąca osób – lokalnych herosów, którzy poprowadzą rejony i kolegia w całej Polsce. To ważny moment w programach, bo tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, dotrze pomoc do potrzebujących rodzin i dzieci.

- Wolontariat w Paczce i Akademii nie jest poświęcaniem się, tylko rozwijaniem siebie, zdobywaniem nowych kompetencji - w tym biznesowych - mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek.

Liderzy Paczki i Akademii stają się prawdziwymi project managerami - z pełnym wachlarzem swobody działania, ale i odpowiedzialności. To od wyników ich pracy zależy, jak wiele potrzebujących rodzin i dzieci otrzyma mądrą pomoc.

W województwie warmińsko-mazurskim poszukiwanych jest 44 liderów, którzy stworzą rejony na terenach poszczególnych gmin. Nowi liderzy są poszukiwani szczególnie w Elblągu, Pasłęku, Tolkmicku i Fromborku.

Rekrutacja liderów potrwa do 30 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie zwlekaj!

Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej znanych programów pomocowych w Polsce. Co roku Paczka dociera do dziesiątek tysięcy ludzi żyjących w prawdziwej biedzie, dając im nadzieję na lepsze jutro. Akademia przyszłości to siostrzany projekt Paczki – pomaga dzieciom z problemami przezwyciężyć szkolne trudności i uwierzyć w siebie. Aby to wszystko mogło się udać, niezbędni są liderzy, którzy poprowadzą Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości w swojej lokalnej społeczności.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy