Nowy numer 03/2020 Archiwum

Modlitwa z franciszkanami

Każda grupa pielgrzymkowa Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę w trasę zabiera intencje osób, która pójść nie mogły.

Intencje – prośby, podziękowania i przebłagania – najczęściej można składać do specjalnych puszek ustawionych w kościołach. Jeśli jednak ktoś chciałby, żeby w jego intencji modliły się osoby z grupy „Franciszek – Elbląg”, swoje intencje może składać za pomocą specjalnego formularza umieszczonego na stronie internetowej grupy – franciszek.elblag.pl.

„Podczas pieszej pielgrzymki modlić się będziemy w tych intencjach podczas codziennej modlitwy Różańcem, jak również ofiarować będziemy nasz trud pielgrzymowania” – czytamy na stronie. W tym samym miejscu można odnaleźć niezbędne informacje o pielgrzymce, również o tym, jak należy przygotować się do trasy oraz jak można wesprzeć pątników.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama