Nowy numer 03/2020 Archiwum

Nie może nas zabraknąć

Mieszkańcy wydarzenie nazwali Chrześcijańskim Dniem Animacji Rodzin.

Już 10 czerwca ulicami Iławy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Impreza w mieście odbędzie się po raz czwarty.

- W marszu i rodzinnym pikniku nie może zabraknąć chrześcijan, czyli nas wszystkich, którzy przecież promujemy życie od poczęcia aż do śmierci, i którzy przypisujemy rodzinie rangę nadrzędną - mówią Barbara i Andrzej Chołaszczyńscy, regionalni koordynatorzy.

Organizatorzy nazwali to wydarzenie: Chrześcijański Dzień Animacji Rodzin. Uczestnicy marszu wyruszą z placu przed kościołem Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 16. Kolumna przejdzie ulicami: kard. Wyszyńskiego, Mikołaja Kopernika, Jana III Sobieskiego, bulwarem Jana Pawła II i dotrze do amfiteatru. Poprowadzi ją Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Budowlanych.

Po zakończeniu marszu iławscy księża pobłogosławią rodziców oczekujących dziecka, a przyszły nowo narodzony członek rodziny otrzyma body z pamiątkowym nadrukiem.

Animacje, konkursy i gry dla rodzin potrwają do ok. 17.30. W finale imprezy wystąpi zespół Zayazd.

Organizatorzy iławskiego marszu zapewniają, że każdy uczestnik Chrześcijańskiego Dnia Animacji Rodzin będzie mógł poczęstować się grochówką przygotowaną przez Bar Bistro Centrum.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama