GN 18/2021 Archiwum

Zaśpiewali o Panu Bogu przejdź do galerii

Muzyczne uwielbienie poprowadziła grupa Nieboskłonni.

Nieboskłonni to kolejny zespół, który wystąpił w czasie koncertu uwielbienia w Ryjewie. - Oprócz tego, że z wami śpiewamy, chcielibyśmy wspólnie się pomodlić - powiedział ks. Krzysztof Piątek. Zgromadzeni przed sceną, słowami kolejnych pieśni, modlili się w intencji obecnych na koncercie kapłanów.

Spotkanie miało także charakter charytatywny, a dochód przeznaczono dla dwóch rodzin z okolicy, którym spaliły się domy. O nich także pamiętano w modlitwie. - Chciałbym prosić, żebyście złapali się za ręce. Będziemy jednością, bo jesteśmy ludźmi Pana Jezusa, On jest u góry, patrzy na nas, jest Bogiem, a my jesteśmy Jego dziećmi - kontynuował ks. Krzysztof.

Pierwszy koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w diecezji elbląskiej odbył się w 2015 roku, właśnie w Ryjewie.

- Jak co roku - już po raz czwarty - chcemy uwielbiać Pana Boga śpiewem w uroczystość Bożego Ciała. Moi drodzy, wsłuchujmy się w te piękne dźwięki, które będą płynąć, abyśmy przeżyli ten czas bardzo głęboko w naszych sercach - powiedział ks. Krzysztof Sękuła, proboszcz parafii bł. Michała Kozala, która była organizatorem koncertu.

Nieboskłonni zaśpiewali bardzo znane i te nieco mniej znane publiczności pieśni. Koncert był nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale i czasem wzrostu wiary i otwarcia się na Pana Boga. A publiczność nie tylko nagrodziła artystów gromkimi brawami - ze sceny nie pozwoliła im zejść bez bisów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama