Nowy numer 04/2020 Archiwum

Modlitwa z o. Johnem

Rekolekcjonista z Ugandy poprowadzi trzydniowe rekolekcje.

Ojciec John Bashobora odwiedzi Elbląg po raz drugi. Podobnie jak poprzednio poprowadzi rekolekcje, które tym razem odbywać się będą od 17 do 19 sierpnia.

W programie modlitewnego spotkania są nie tylko konferencje prowadzone przez rekolekcjonistę z Ugandy, ale i modlitwa różańcowa, Koronka do Bożego Miłosierdzia, uwielbienia. Centralnym punktem każdego dnia będzie Msza św.

Chętni do udziału w tym religijnym wydarzeniu mogą zapisać się poprzez stronę internetową: www.rekolekcje-elblag.pl. Obecnie zapisy przyjmowane są również w salce przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu w każdą niedzielę od godz. 10 do 13.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer tel.: 606 181 748 lub 573 956 721 (w godz. 16-20).

Koszt trzydniowych rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 80 zł, a dla młodzieży - 50 zł. Dzieci do 6. roku życia - wstęp wolny. Organizatorzy przewidzieli również możliwość wykupienia wyżywienia.

„Wiara ks. Johna Bashobory w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata. Otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą” - piszą organizatorzy.

Rekolekcje odbędą się w hali sportowo-widowiskowej w Elblągu (ul. Grunwaldzka 135). Liczba miejsc ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama