Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zawody przedszkolaków przejdź do galerii

Dzieci z radością reprezentowały swoje przedszkola.

Podczas trzeciego turnieju sportowego „Baw się razem z nami” do rywalizacji stanęły dzieci z czterech elbląskich przedszkoli - numer 13 i 26, „Jedyneczka” oraz „Dorotka”.

Organizatorem zabawy było Niepubliczne Przedszkole Katolickie „Dorotka”, a nad prawidłowym przebiegiem kolejnych konkurencji czuwała Ewa Nitkiewicz oraz uczennice z gimnazjum nr 6.

Zawody poprzedziło przejście drużyn wokół - powstałego specjalnie na imprezę - stadionu. Tym samym zawodnicy zaprezentowali się publiczności. Zabawa rozpoczęła się  rozgrzewką, którą poprowadziły dzieci z przedszkola „Dorotka”. A później nadszedł czas na kolejne konkurencje, m.in. skoki w worku, bieg na trzy nogi, kręgle.

Rywalizacja była zacięta, a doping gorący. Maluchy z przejęciem skandowały imiona koleżanek i kolegów, którzy ich reprezentowali. Usłyszeć można było takie imiona jak: Hubert, Maja, Dorota.

Na trzecim miejscu, tegoroczny, sportowy turniej zakończyły przedszkola nr 13 i „Jedyneczka”. Drugie miejsce zajęły dzieci z przedszkola nr 26, a zwyciężyli gospodarze, czyli najmłodsi z przedszkola „Dorotka”. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama