Nowy numer 04/2020 Archiwum

Te rekolekcje otworzyły mi oczy przejdź do galerii

Seminarium Odnowy Wiary to dopiero wstęp do wejścia ku czemuś głębszemu.

- Myślę, że wiara była we mnie zawsze, ale dostrzegałem, że nie zawsze była bardzo gorliwa. Te rekolekcje otworzyły mi oczy i teraz dostrzegam, w jakich obszarach mogę nad nią pracować, a gdzie jest taka jak powinna - mówił Grzegorz na zakończenie Seminarium Odnowy Wiary, które odbyło się dziś w parafii św. Urszuli w Lichnowach.

Seminarium Odnowy Wiary to 11 cotygodniowych spotkań rekolekcyjnych, które w naszej diecezji prowadzi Centrum Nowej Ewangelizacji.

- Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem przeprowadzenia w naszej parafii tego typu spotkań. Musiałem tylko zdecydować się jaką powinny one przybrać formę - mówi ks. Mirosław Mazur, proboszcz parafii. - Kiedy usłyszałem, że CNE wychodzi właśnie z taką ofertą, od razu zdecydowałem się ich zaprosić.

Rekolekcje poprowadził ks. Piotr Bryk. - Seminarium Odnowy Wiary to rekolekcje kerygmatyczne, które jednak są zaproszeniem do głębszego wejścia w życie lokalnego Kościoła i otwierają na nowe możliwości - wyjaśnia ks. Piotr.

Więcej w "Gościu Elbląskim" na 24 czerwca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama