Nowy numer 04/2020 Archiwum

Razem dla Liwii

Możesz pomóc, wsiadając na rower.

Grupa Lepszy Elbląg i Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zapraszają na charytatywny przejazd rowerowy dla Liwii Radomskiej.

Razem dla Liwii   Liwia urodziła się w Elblągu 28 stycznia 2016 jako zdrowe dziecko. Kiedy miała 5 miesięcy jej mama zauważyła, że nie rozwija się prawidłowo. W październiku 2016 zdiagnozowano u niej padaczkę, a w styczniu 2017 rzadką, nieuleczalną, genetyczną chorobę hiperglicynemię niekotyczną o podłoży metabolicznym, która spowalnia jej rozwój.

Liwia potrzebuje obecnie dużych środków na leczenie i rehabilitację. Możesz jej pomóc biorąc udział w przejeździe!

Przejazd odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 11.00. Start: Bażantarnia Muszla Koncertowa Dystans: 12 km Wpisowe: 10 zł ( można więcej)

Plan: 11:00 – 12:00 – rejestracja uczestników 12:00 – 13:30 – Przejazd (wspólnie startujemy i wspólnie kończymy) 13:30 – losowanie nagród wśród uczestników ( 3 kuponów na pizzę w pizzerii Aduś, oraz 10 wejściówek na siłownię Grafit! ) ! Szczegóły i zapisy: www.lepszyelblag.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama